OBRAZ DUŠE


Obraz duše


Jak Vám může Obraz duše pomoci?


Obrazy v sobě kotví informace. Ty následně zaplavují Vaše vědomí, ale především podvědomí, které je silnějším hybatelem osobnosti. Například obraz líbivé, podbízivé ženy v muži rozdmýchá smyslnost. Stejný obraz může naopak v nesebevědomé ženě vyvolat komplex. U obou však zasáhne podvědomou úroveň a ta se pak promítá do reálného života – muž se začíná dívat po ženách jako po kořisti a zmíněná žena jako na sokyně, se kterými se porovnává.

Stejně dobře, jako obraz dokáže disharmonizovat, dokáže také harmonizovat. Co je však pro člověka jako individualitu nejvíce harmonizující? - Dle mého názoru to, když se podívá na svůj dar, svou esenci, svou specifičnost, se kterou byl stvořen. Mnozí z nás na ni dávno zapomněli a dobírají se k ní pracně přes minové pole toho, co je jim libé nebo nelibé. Představte si však, že byste dovedli své esenci pohlédnout do očí a ta Vás opět zaplavila. Připomněla by vám, čím jste. Domnívám se, že právě takový dar mám – ztvárnit esenci člověka způsobem, aby jej inspirovala k životu v souladu se sebou samým. Na rozdíl od jednorázových prožitků, které zanechají inspiraci, která později slábne a vyprchává, obraz zůstává.

Cílem Obrazů duše je připomenout vám, jak skvělé, jedinečné a úžasné bytosti jste! Pomoci znovuobjevit a realizovat svůj dar. Být připomínkou pro ty, kteří už zapomněli.

Důležité je pro mne poznat lépe člověka, pro kterého obraz maluji, abych co nejvěrněji zachytil jeho esenci. Minimálním požadavkem je alespoň fotografie zájemce/zájemkyně a ideálním prostředkem pro ,,získání esence" je alespoň hodinové přátelské setkání u kávy nebo čaje. Rád budu tím, kdo zprostředkuje setkání mezi Vámi a Vaším nitrem.